Terug

Droogbloemen boeket "Purple Crush" incl. vaas | 35cm

Werkdagen vóór 13:00 besteld = morgen in huis!

  • Voorraad: 4
  • Wees snel!

Wil jij jouw huis opvrolijken met een prachtig, trendy klein boeketje met paarse en fuchsia kleuren in een prachtige "Lola" vaas? Dan past 'Purple Crush' helemaal bij jou! Incl. vaas van de foto.

Sfeervol: onze boeketten geven warmte & gezelligheid!

€ 18,99

Aan verlanglijst toevoegen

Koop nu, betaal later (gratis)

  • Kwalitatieve droogbloemen TooltipWij beschikken over een eigen oogst droogbloemen, waarbij de kwaliteit subliem is. Daarnaast kopen wij uitsluitend droogbloemen van specialistische telers van droogbloemen.
  • Niet goed = Geld terug!
  • 750+ positieve reviews
  • GRATIS achteraf betalen

Productomschrijving

Droogbloemen boeket "Purple Crush" incl. vaas | 35cm

Wil jij jouw huis opvrolijken met een prachtig, trendy klein boeketje met paarse en fuchsia kleuren in een prachtige "Lola" vaas? Dan past 'Purple Crush' helemaal bij jou! Incl. vaas van de foto.

Lees de volledige productomschrijving

Beschrijving 'Purple Crush' 

Dit prachtige droogbloemenboeket is het ideale boeket om jouw huis te vervrolijken met een mooie stijl Het trendy droogbloemen boeket beschikt over diverse soorten paarse en roze droogbloemen: wat nu dé trend van het moment is. Het boeket kan goed gecombineerd worden met andere frisse woonaccessoires in jouw huis. mini 'Purple Crush' zal de show stelen in jouw huis. 

Afmeting boeketje met vaas: 35cm 


  • Lang genieten: maanden tot jaren mooi;
  • Makkelijk: géén onderhoud nodig;
  • Voordelig: stuk goedkoper dan verse bloemen;
  • 100% Garantie: niet goed? geld terug!

Onze droogboeketten worden ontworpen door onze twee topstylisten die al meer dan 35 jaar in het bloemisten-vak werkzaam zijn. Je ontvangt het boeket kant-en-klaar, dit houdt in dat je het boeket zoals op de foto ontvangt (gebonden en in deze samenstelling). Het boeket wordt zorgvuldig verstuurd in bubbelplastic en een sterke doos, zodat het in perfect staat bij jou thuisbezorgd wordt.


Altijd mooie droogbloemen boeketten: Wij hebben de samenstelling zo ontworpen dat je altijd de juiste droogbloemen ontvangt die dit droogbloemen bos vormen. Wij zorgen dat de droogbloemen voorradig zijn, zodat je erop kunt rekenen dat wat je koopt, je ook krijgt.


Let op:

  • Het product is een natuurproduct, de inhoud kan hierdoor iets verschillen als op de foto.

Specificaties

Specificaties voor: Droogbloemen boeket "Purple Crush" incl. vaas | 35cm

  • Afmeting boeket ⌀20 cm
  • Hoogte boeket 35cm
  • Kleuren Paars, roze en fuchsia
  • Samenstelling bloemen natuurlijk & geverfd
  • Houdbaarheid minimaal 6 maanden
  • Bekijk alle specificaties
  • Plaatsen woonkamer, eetkamer, kantoor, keuken
  • Verzorging géén
  • Garantie niet goed = geld terug

Verzending & verzorging producten

Verzending & verzorging producten

Je ontvangt het product in perfecte staat en kant-en-klaar (zoals op de foto). Je kunt de droogboeketten eenvoudig in een vaas plaatsen en het touwtje van het boeket losknippen, zodat deze mooi in de vaas valt.

Meer informatie

Al onze producten worden ontworpen door onze twee topstylisten met meer dan 35 jaar ervaring. Daarbij gebruiken wij uitsluitend kwalitatieve droogbloemen. Bij ons geldt: niet goed = geld terug!

Heb je een vraag over dit product?

Heb je een vraag over dit product?

We helpen je graag met het vinden van het juiste product.

Reviews

Gebruikers beoordelingen 5 / 5Reviews:(5)

  • CE Door Corrie - 10-02-2023 14:48

    5 / 5

    Leuk klein vaasje met schattige bloementjes. Goed verpakt en snel geleverd met een lief handgeschreven boodschap erbij.

  • AY Door Anky - 04-12-2022 14:39

    5 / 5

    Ziet er mooi uit!

    • +Mooi formaat

  • HY Door Henny - 23-10-2022 18:10

    5 / 5

    Een heel mooi boeketje

  • PR Door Pinar - 22-10-2022 08:53

    5 / 5

    De droogbloemen zijn op tijd geleverd, de bloemen inclusief vaas waren perfect zoals ook online te zien was.

    • +Prachtige bloemen

  • HE Door Hannie - 17-10-2022 12:23

    5 / 5

    Kleiner dan verwacht Wel goede kwaliteit

    • +Goede kwaliteit
    • -Kleiner dan verwacht

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Droogbloemen boeket "Purple Crush" incl. vaas | 35cm

    Droogbloemen boeket "Purple Crush" incl. vaas | 35cm

    € 18,99

    Droogbloemetjes.nl 4,8 / 5 - 122 Reviews @ Google mijn Bedrijf